107 | ČÍLA Otakar:
SHANGHAIOlej na kartonu, 34 x 48,5 cm, rámováno, datace 1920, signováno vpravo dole O. Číla Sanghai 1920.
dosažená cena: 18 000 CZK
106 | ČÍLA Otakar:
MOTIV Z ORIENTUOlej na překližce, 50 x 60 cm, rámováno, signováno vpravo dole O Číla.
dosažená cena: 24 000 CZK