132 | SKÁLA Václav:
ZA HUMNYOlej na kartonu, 23 x 32,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole V. SKÁLA.
dosažená cena: 1 000 CZK
Olej na kartonu, 23 x 32,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole V. SKÁLA.
dosažená cena: 1 000 CZK