167 | PANGRÁC Miroslav:
NÁVESOlej na papíře, 24,5 x 33,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1968, signováno vlevo dole Pangrác - 1968 - .
Olej na papíře, 24,5 x 33,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1968, signováno vlevo dole Pangrác - 1968 - .