172 | KETMAN Miroslav:
SEDÍCÍ POSTAVAOlej na plátně, 99,5 x 59,5 cm, rámováno, datace 1963, signováno vpravo dole MKetman 63.
Olej na plátně, 99,5 x 59,5 cm, rámováno, datace 1963, signováno vpravo dole MKetman 63.