113 | KAPLICKÝ Josef:
KLEOPATRAKombinovaná technika na papíře, 29 x 55 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo nahoře Kaplický.
Kombinovaná technika na papíře, 29 x 55 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo nahoře Kaplický.