197 | HONZ Tomáš:
POSVÁTNÉ MÍSTOOlej na plátně, 170 x 80 cm, datace 2015, signováno vpravo dole T. Honz.
dosažená cena: 21 000 CZK
Olej na plátně, 170 x 80 cm, datace 2015, signováno vpravo dole T. Honz.
dosažená cena: 21 000 CZK