126 | HOFFMEISTER Adolf:
TÁNÍKoláž na kartonu, 31,5 x 23,5 cm, v paspartě, zezadu opatřeno dedikací, zezadu opatřeno razíkem o výstavě Mánes.
dosažená cena: 20 000 CZK
125 | HOFFMEISTER Adolf:
BEZ NÁZVUKoláž na kartonu, 40 x 30 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem.
dosažená cena: 20 000 CZK
124 | HOFFMEISTER Adolf:
NEBEZPEČNÁ POESIEKoláž a tuš na kartonu, 23,6 x 17,5 cm, volný list, datace 1964, signováno vpravo dole AH 64.
dosažená cena: 4 200 CZK
123 | HOFFMEISTER Adolf:
PŘÍMÝ ZÁSAHKoláž a tuš na kartonu, 14,5 x 20,5 cm, volný list, datace 1964, signováno vpravo dole AH 64.
dosažená cena: 4 200 CZK