040 | FIALA Josef:
PRÁCE U ŘEKYOlej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, signováno vpravo dole J. Fiala.
dosažená cena: 8 000 CZK
Olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, signováno vpravo dole J. Fiala.
dosažená cena: 8 000 CZK