067 | EHRLICH Ladislav:
NA BŘEHU RYBNÍKAOlej na kartonu, 37 x 52 cm, rámováno, signováno vpravo dole L. EHRLICH.
dosažená cena: 1 000 CZK
Olej na kartonu, 37 x 52 cm, rámováno, signováno vpravo dole L. EHRLICH.
dosažená cena: 1 000 CZK