069 | DIBLÍK František Xaver:
ODPOČINEKKombinovaná technika na papíře, 22 x 28 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1929, signováno vpravo dole F. X. Diblik 1929.
dosažená cena: 3 800 CZK
Kombinovaná technika na papíře, 22 x 28 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1929, signováno vpravo dole F. X. Diblik 1929.
dosažená cena: 3 800 CZK