274 | ZIMNÍ KRAJINA
KYBAL Antonín Rudolf (1901 – 1971)
- starting price: 9 000 CZK
- hammer price: 10 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na kartonu adjustovaném na překližce, 47 x 56,5 cm, rámováno, datace 1954, signováno vpravo dole Kybal 54.