269 | KALIGRAFIE
VERIS ZAMAZAL Jaroslav (1900 – 1983)
- starting price: 8 000 CZK
- hammer price: 9 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Kombinovaná technika na papíře, 41 x 27 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno JVeris.