266 | CIHELNA U KLATOV
FAMÍRA Emanuel (1900 – 1970)
- starting price: 9 000 CZK
- hammer price: 14 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na plátně, 70 x 140 cm, rámováno, datace 1965, signováno vpravo dole FAMÍRA 65.