218 | KLEOPATRA
KAPLICKÝ Josef (1889 – 1962)
- starting price: 4 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Tuš a běloba na papíře, 29 x 55 cm, rámováno, signováno vpravo nahoře J. Kaplicý.