079 | V ORLICKÝCH HORÁCH
WIESNER Richard (1900 - 1972)
Akvarel a tužka na papíře, 44 x 57,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, zezadu opatřeno přípisem s určením a dedikací.