082 | LEOPOLDOVA BRÁNA NA VYŠEHRADĚ
MACOUN Gustav (1889 – 1934)
- dosažená cena: 19 000 CZK
dosažená cena: 19 000 CZK
20.3., 20:02 17341 19 000 CZK 20.3., 20:20 17341 19 000 CZK 20.3., 20:28 17341 19 000 CZK 20.3., 20:20 14070 18 000 CZK 20.3., 19:44 14070 16 000 CZK 19.3., 17:32 17341 15 000 CZK Olej na lepence, 31,5 x 38,5 cm, signováno vlevo dole G. Macoun 1917.