090 | ZÁTIŠÍ
JANEČEK Ota (1919 - 1996)
- dosažená cena: 36 000 CZK
dosažená cena: 36 000 CZK
25.2., 14:01 12427 36 000 CZK 25.2., 20:02 12427 36 000 CZK 11.2., 17:17 21304 35 000 CZK Olej na plátně, 23 x 30 cm, rámováno, datace 1964, signováno vpravo dole Janeček 64, zezadu opatřeno přípisem s určením, opatřeno číslem soupisu díla autora 5142.