063 | DÁMA V ČERNÉM
KERHART Oldřich (1895 - 1947)
- dosažená cena: 60 000 CZK
dosažená cena: 60 000 CZK
25.2., 19:11 4156 60 000 CZK 25.2., 19:15 4156 60 000 CZK 25.2., 19:11 14569 58 000 CZK 25.2., 19:06 4156 56 000 CZK 25.2., 19:07 4156 56 000 CZK 25.2., 19:07 7391 54 000 CZK 25.2., 19:06 7391 50 000 CZK 25.2., 19:05 4156 49 000 CZK 25.2., 19:06 7391 49 000 CZK 25.2., 19:05 4156 48 000 CZK 25.2., 19:05 7391 47 000 CZK 25.2., 19:05 7391 45 000 CZK 25.2., 19:03 4156 44 000 CZK 25.2., 19:04 4156 44 000 CZK 25.2., 19:04 7391 43 000 CZK 24.2., 17:19 7391 41 000 CZK 23.2., 20:08 14569 40 000 CZK 24.2., 17:17 14569 40 000 CZK 24.2., 17:17 7391 39 000 CZK 24.2., 17:16 14569 38 000 CZK 24.2., 17:16 7391 37 000 CZK 24.2., 17:15 14569 36 000 CZK 24.2., 17:15 7391 35 000 CZK 24.2., 08:54 14569 34 000 CZK 24.2., 08:54 7391 33 000 CZK 23.2., 15:24 7391 31 000 CZK 21.2., 15:07 14569 30 000 CZK 19.2., 16:29 5980 29 000 CZK 19.2., 14:32 15316 28 000 CZK 18.2., 07:36 14569 27 000 CZK 16.2., 10:02 5980 26 000 CZK 16.2., 09:32 15316 25 000 CZK 16.2., 10:02 5980 25 000 CZK 15.2., 15:09 5980 23 000 CZK 15.2., 14:14 15316 22 000 CZK 11.2., 22:14 5980 21 000 CZK 11.2., 13:42 15316 20 000 CZK Olej na překližce, 85 x 75 cm, rámováno, datace 1939, signováno vpravo dole O. Kerhart. 1939.
Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, S.V.U. Mánes, 2013, s. 254/255.