034 | KYTICE VE VÁZE
COUBINE Otakar (1883 - 1969)
- zpět
Olej na plátně, 50,5 x 38,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole Coubine.
Posoudila a pravost díla potvrdila PhDr. Rea Michalová.