088 | ZÁTIŠÍ S KAKTUSEM
WENIG Adolf (1912 - 1980)
- dosažená cena: 6 500 CZK
dosažená cena: 6 500 CZK
25.2., 18:49 12427 6 500 CZK 25.2., 19:58 12427 6 500 CZK 24.2., 20:56 14389 6 000 CZK 25.2., 14:00 12427 6 000 CZK 21.2., 15:10 14569 5 000 CZK Olej na plátně, 76 x 53 cm, rámováno, vpravo dole A. Wenig, zezadu opatřeno štítkem s přípisem s určením.