087 | MUJER SENTADA
RODRÍGUEZ Mariano (1912 - 1990)
- dosažená cena: 310 000 CZK
dosažená cena: 310 000 CZK
25.2., 20:04 14569 310 000 CZK 25.2., 20:06 14569 310 000 CZK 25.2., 19:56 14569 300 000 CZK 25.2., 20:04 18853 300 000 CZK 25.2., 20:02 14569 290 000 CZK 25.2., 20:02 18853 280 000 CZK 25.2., 20:01 14569 270 000 CZK 25.2., 20:01 18853 260 000 CZK 25.2., 19:59 14569 250 000 CZK 25.2., 19:59 18853 240 000 CZK 25.2., 19:58 14569 230 000 CZK 25.2., 19:58 18853 220 000 CZK 25.2., 19:57 14569 210 000 CZK 25.2., 19:57 18853 200 000 CZK 25.2., 19:53 18853 180 000 CZK Olej na plátně, 128 x 103 cm, rámováno, datace 1957, LN Mariano 57.
Dílo bude uvedeno v katalogu díla autora od Dolores y Alejandro Rodríguez.
Dialogy v obrazech, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, Praha, 2014.
Dialogy v obrazech, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, Praha, 2014, s. 66.