057 | PODVEČER U KOUPALIŠTĚ
GRUS Jaroslav (1891 - 1983)
- dosažená cena: 19 000 CZK
dosažená cena: 19 000 CZK
21.2., 15:06 14569 19 000 CZK 24.2., 20:52 14569 19 000 CZK 12.2., 09:51 13748 18 000 CZK Olej na plátně, 67 x 85 cm, rámováno, signováno vpravo dole J. Grus.