055 | NÁMĚSTÍ
HLAVSA Oldřich (1889 - 1936)
- dosažená cena: 8 000 CZK
dosažená cena: 8 000 CZK
24.2., 20:48 6956 8 000 CZK 19.2., 13:19 6664 7 500 CZK 11.2., 14:54 6956 7 000 CZK 19.2., 13:19 6664 7 000 CZK 19.2., 13:19 6956 6 500 CZK 19.2., 13:19 6664 6 000 CZK 19.2., 13:18 6956 5 500 CZK 19.2., 13:18 6664 5 000 CZK 11.2., 12:44 4147 4 600 CZK 11.2., 14:53 6956 4 600 CZK 11.2., 14:53 4147 3 200 CZK 11.2., 14:53 6956 3 000 CZK 11.2., 14:52 4147 800 CZK 11.2., 14:52 6956 700 CZK 11.2., 14:52 4147 600 CZK 11.2., 14:52 6956 500 CZK Olej na plátně adjustovaném na překližce, 64 x 79,5 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole Hlavsa.