094 | JEDLÍCI KUKUŘICE
TYPLT Lubomír (1975)
- dosažená cena: 19 000 CZK
dosažená cena: 19 000 CZK
27.10., 20:31 15095 19 000 CZK 27.10., 20:33 15095 19 000 CZK 27.10., 20:30 4398 18 000 CZK 27.10., 20:29 15095 17 000 CZK 27.10., 20:28 4398 16 000 CZK 27.10., 20:27 15095 15 000 CZK 27.10., 20:26 4398 14 000 CZK 27.10., 20:21 15095 13 000 CZK 27.10., 15:56 6870 12 000 CZK 25.10., 12:51 5139 11 000 CZK 19.10., 15:00 13956 10 000 CZK Kombinovaná technika na papíře, 50 x 70 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 2017, signováno vlevo dole TYPLT 2017.