052 | PORTRÉT 59 – LETÉHO MŮŽE
TIKAL Václav (1906 - 1965)
- dosažená cena: 11 000 CZK
dosažená cena: 11 000 CZK
25.10., 17:58 14597 11 000 CZK 27.10., 19:02 14597 11 000 CZK 24.10., 15:39 7599 10 000 CZK Kombinovaná technika na papíře, 35 x 25,5 cm, rámováno, pod sklem, datace 1965, signováno vpravo dole Tikal 65.