051 | MALÍŘOVA SESTRA U STOLU
ŽUFAN Bořivoj (1904 - 1942)
- dosažená cena: 6 000 CZK
dosažená cena: 6 000 CZK
27.10., 00:00 14597 6 000 CZK 27.10., 19:00 14597 6 000 CZK 26.10., 20:08 4565 5 500 CZK 15.10., 08:52 14777 5 000 CZK 19.10., 14:46 13956 5 000 CZK 13.10., 13:27 5473 2 000 CZK Kombinovaná technika na kartonu, 100 x 79 cm, rámováno, pod sklem, datace 1938 – 1940, signováno vpravo dole Bořivoj Žufan, opatřeno výstavním štítkem Mánes 1942.
Posmrtná výstava Bořivoje Žufana, Mánes, 10. 11 – 13. 12., Praha, 1942, č. kat. 57.