086 | HLAVA KRÁLE
KOTÍK Jan (1916 - 2002)
- dosažená cena: 11 000 CZK
dosažená cena: 11 000 CZK
3.6., 19:45 4429 11 000 CZK 3.6., 19:51 4429 11 000 CZK 3.6., 19:43 1516 10 000 CZK 3.6., 19:44 10407 10 000 CZK 3.6., 19:42 10407 9 000 CZK 3.6., 19:41 1516 8 500 CZK 3.6., 19:40 10407 8 000 CZK 3.6., 17:22 14834 7 500 CZK 3.6., 15:49 16214 7 000 CZK 3.6., 17:22 16214 7 000 CZK 3.6., 17:22 14834 6 500 CZK 3.6., 10:21 14834 5 500 CZK 2.6., 15:34 16214 4 200 CZK 26.5., 23:02 10594 4 000 CZK 26.5., 21:23 10702 3 800 CZK 25.5., 20:07 10594 3 600 CZK 24.5., 21:52 10702 3 400 CZK 24.5., 19:28 4429 3 200 CZK 21.5., 15:13 10231 3 000 CZK 21.5., 10:57 4429 2 800 CZK 21.5., 09:42 14834 2 600 CZK 21.5., 10:56 4429 2 600 CZK Olej na sololitové desce, 27 x 22 cm, rámováno, signováno vpravo dole Jan Kotík.
Pravost díla byla potvrzena rodinou autora.