125 | ŽNĚ
ŠMIDRA Jaroslav (1909 - 1986)
- dosažená cena: 4 000 CZK
dosažená cena: 4 000 CZK
22.4., 16:52 12070 4 000 CZK 22.4., 21:02 12070 4 000 CZK Olej na lepence, 34,5 x 49,5 cm, rámováno, datace 1936, signováno vpravo dole Šmidra 36.