122 | MUŽ
GROSS František (1909 - 1985)
- dosažená cena: 1 000 CZK
dosažená cena: 1 000 CZK
22.4., 20:54 12600 1 000 CZK 22.4., 20:57 12600 1 000 CZK Litografie na papíře, 260 x 200 mm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1963, signováno vpravo dole F. Gross 63.