034 | VE STROMOVCE
KRYŠPÍN František (1878 - 1954)
- dosažená cena: 500 CZK
dosažená cena: 500 CZK
23.2., 20:05 4138 500 CZK 23.2., 20:09 4138 500 CZK Akvarel na papíře, 13 x 18,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace1932, signováno vpravo dole K. Kryšpín 32.