075 | POHLED NA NOVÝ SVĚT
MULTRUS Josef (1898 - 1957)
- dosažená cena: 34 000 CZK
dosažená cena: 34 000 CZK
24.2., 19:08 12115 34 000 CZK 23.2., 18:45 14402 32 000 CZK 23.2., 13:17 14402 28 000 CZK 22.2., 20:21 14289 24 000 CZK 21.2., 21:14 14402 22 000 CZK 22.2., 20:20 14289 20 000 CZK 11.2., 13:03 14289 18 000 CZK Olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, datace 1938, zezadu na blindrámu opatřeno potvrzením pravosti díla autorem s datací 4/1 1938, zezadu na blindrámu štítek Galerie hl. m. Prahy s popisem díla, zezadu na blindrámu opatřeno štítkem MUSEUL DE ARTA MURES TIRGU.