074 | ZÁTIŠÍ S KARAFOU
BAUCH Jan (1898 - 1995)
- dosažená cena: 8 500 CZK
dosažená cena: 8 500 CZK
23.2., 08:41 14402 8 500 CZK 24.2., 19:05 6564 8 500 CZK 24.2., 19:12 14402 8 500 CZK 24.2., 19:04 6564 7 500 CZK 23.2., 07:29 6564 6 500 CZK 21.2., 21:14 14402 6 000 CZK Kombinovaná technika na papíře, 38 x 25 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1990, signováno dole uprostřed Jan Bauch 1990.