073 | PODVEČERNÍ KRAJINA
LÍBAL František (1896 - 1974)
- dosažená cena: 15 000 CZK
dosažená cena: 15 000 CZK
23.2., 10:24 13031 15 000 CZK 24.2., 19:04 13031 15 000 CZK 22.2., 23:24 12476 14 000 CZK 22.2., 23:17 13031 13 000 CZK 22.2., 23:15 12476 12 000 CZK 22.2., 23:16 13031 12 000 CZK 22.2., 23:14 13031 10 000 CZK 22.2., 23:15 12476 9 500 CZK 21.2., 21:37 12476 6 500 CZK 22.2., 23:13 13031 5 500 CZK 22.2., 23:11 13031 4 400 CZK 21.2., 23:02 12108 4 200 CZK 21.2., 21:13 14402 4 000 CZK 21.2., 21:37 12476 3 500 CZK 18.2., 23:26 12476 3 000 CZK 18.2., 09:33 14477 2 900 CZK 13.2., 10:17 5165 2 800 CZK 8.2., 10:40 14477 2 700 CZK 3.2., 14:57 13289 2 600 CZK 3.2., 13:20 5165 2 500 CZK Olej na kartonu adjustovaném na překližce, 70 x 100 cm, rámováno, datace 1917, signováno vpravo dole Líbal 1917.