Olej na lepence, 31,5 x 38 cm, rámováno, signováno vpravo dole K. Boháček. Posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař. Vystaveno: Mistři české krajinomalby, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, Praha, 2011. Publikováno: Mistři české krajinomalby, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, Praha, 2011, s. 31.