Olejová tempera na kartonu, 79 x 64 cm, rámováno, signováno vlevo dole Ol. Koníček, zezadu opatřeno výstavním razítkem Galerie dr. Feigla. Vystaveno: Posmrtná výstava díla Oldřicha Koníčka, výstavní síň Mánes, 4. 10. – 23. 10., Praha, 1932. 60 olejů a akvarelů Oldřicha Koníčka (1886-1932) k 5. výročí jeho úmrtí, Galerie dr. Feigla, 1937. Publikováno: Rozpravy Aventina Měsíční list pro kulturu, umění, kritiku a zvláště literaturu, ročník 8, č. 2, rok 1932, s. 14. Obdobná díla se na našich a dalších prestižních aukcích draží v rozmezí 100 000 – 160 000.