Litografie na papíře, 22 x 14 cm, datace 1977, v paspartě, datace 1977, signováno vpravo dole Kamil Lhoták, 1977, list č. 97/200.Publikováno:Šteffek Libor, Kamil Lhoták Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby, Praha 2015, str. 350, č. G 430.