137 | ARCHEOLOGIE
TITTELBACH Vojtěch (1900 – 1971)
- vyvolávací cena: 55 000 CZK
- dosažená cena: 70 000 CZK
Olej na plátně, 92,5 x 92,5 cm, rámováno, datace – okolo 1966, signováno vpravo dole V. Tittelbach.