133 | MATEŘSTVÍ
BAUCH Jan (1898 – 1995)
- vyvolávací cena: 30 000 CZK
- dosažená cena: 80 000 CZK
Olej na plátně, 63 x 48 cm, rámováno, datace 1957, signováno vpravo nahoře Jan Bauch 1957, zezadu opatřeno přípisem s určením a dopisem Jana Baucha o pravosti díla.