138 | SRPNOVÉ POLEDNE
ŠVABINSKÝ Max (1873 – 1962)
- vyvolávací cena: 3 000 CZK
- dosažená cena: 34 000 CZK
Dřevoryt na papíře, 44,6 x 34,8 cm, rámováno, pod sklem, datace 1920, signováno vpravo dole MŠvabinský.
Ludvík Páleníček, Zuzana Švabinská, Max Švabinský, Grafické dílo, Národní galerie v Praze, 1976, sgr. 173.