107 | ŽNICA
GÁBOR Jenõ (1893 – 1968)
- vyvolávací cena: 230 000 CZK
- dosažená cena: 240 000 CZK
Olej na plátně, 80 x 80 cm, rámováno, datace 1939, signováno vpravo nahoře Gábor.