108 | KOUPÁNÍ
ČÍLA Otakar (1894 – 1977)
- vyvolávací cena: 80 000 CZK
- dosažená cena: 95 000 CZK
- Letní online aukce
Olej na překližce, 105 x 121 cm, rámováno, datace 1935, signováno vpravo dole O. Číla.