106 | CESTA
REYNEK Bohuslav (1892 – 1971)
- vyvolávací cena: 15 000 CZK
- dosažená cena: 15 000 CZK
- Letní online aukce
Linoryt na papíře, 10,3 x 7 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1920, signováno vpravo dole Bohuslav Reynek.
Dílo se nachází v databázi Catalogue raisonné Bohuslava Reynka.
Posoudila a pravost díla potvrdila Veronika Reynková.