137 | ROZJÍMÁNÍ
COUFAL Ondřej (1979)
- vyvolávací cena: 8 000 CZK
- dosažená cena: 10 000 CZK
- Letní online aukce
Olej na sololitové desce, 31 x 25 cm, rámováno, datace 2000, signováno vlevo dole O. Coufal 2000.