Olej na lepence, 26 x 35 cm, rámováno, pod sklem, datace okolo r. 1906, signováno vlevo dole Kaván.Publikováno:František Kaván (1866 – 1941), Dílo, Spolek výtvarných umělců Mánes, Pojišťovna Kooperativa, Praha 2018, str. 473, soupis č. 835.