Kombinovaná technika na plátně, 75 x 65 cm, rámováno, datace 1985, zezadu opatřeno přípisem s určením a značeno Eduard Ovčáček.
Autor tohoto díla byl nestorem českého letrismu na poli výtvarné tvorby a taktéž jedinečným tvůrcem skloubícím různé formální výtvarné přístupy. Eduard Ovčáček v díle Slova - slova přináší diváka před plátno, jež pokrývá jakási až reliéfní pasta bělavého tónu, jež je protknuta dvojicí čtverců, zdánlivě připomínajících terče, které jsou jak součásti celistvé kompozice díla, tak jsou odtrženi od této legendy a žijí si svůj vlastní příběh. Ovčáčkovi takřka po celou jeho autorskou tvorbu byla blízká hra se slovy, jejich typografická podání či například jejich jistá destrukce, jež následně vytvořila naprosto nový vizuální vjem. Uvedené dílo spadá do let autorovy tvorby osmdesátých let a lze ho nazvat jako prvořadě dílem malířským. Přesto ona zprvu zmíněná jemná reliéfnost a stále se signifikantně vynořující práce s písmeny či čísly z něho dělá reprezentativní vzor Ovčáčkova konání. Autorova díla jsou stále více vyhledávanými médii české poválečné tvorby a nabízené dílo zájemce o umělcovu tvorbu jistě zaujme.