Olej na plátně, oboustranné plátno, 31 x 39 cm, rámováno, datace 1904, signováno vlevo dole K. Špillar 04.
Český impresionismus-Světlo v obraze, Jízdárna Pražského hrad, 6. 10. 2017 - 7. 2. 2018, Praha.
Český impresionismus-Světlo v obraze, S.V.U. Mánes, Praha, 2017, str. 419.