286 | JÍZDA KRÁLŮ
DVORSKÝ Bohumír (1902 – 1976)
- starting price: 9 000 CZK
- hammer price: 14 000 CZK
Olej na překližce, 27 x 22 cm, rámováno, signováno vlevo dole Boh. Dvorský.