261 | ŠAMOTKA
FAMÍRA Emanuel (1900 – 1970)
- starting price: 8 000 CZK
- hammer price: 12 000 CZK
Olej na plátně, 33 x 79 cm, rámováno, datace 1941, signováno vpravo dole Famíra 41, zezadu opatřeno štítkem s přípisem s určením.