247 | ZÁTIŠÍ S KARAFOU
BAUCH Jan (1898 – 1995)
- starting price: 5 000 CZK
- hammer price: 7 000 CZK
Kombinovaná technika na papíře, 38 x 25 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1990, signováno dole uprostřed Jan Bauch 1990.