240 | OTLOUKÁNÍ PÍŠŤALEK
RADA Vlastimil (1895 – 1962)
- starting price: 9 000 CZK
- hammer price: 12 000 CZK
Olej na kartonu, 35 x 52,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1956, signováno vpravo dole Vlast Rada 56.